Uwaga! banknotów o nominale 200 euro z serii X039 w kantorze nie skupujemy

Aktualizacja : 2024-04-03 11:41:38
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.2800
4.3150
Dolar amerykański Dolar amerykański USD
3.9600
4.0100
Korona czeska Korona czeska CZK
0.1689
0.1710
Funt brytyjski Funt brytyjski GBP
4.9900
5.0570
Frank szwajcarski Frank szwajcarski CHF
4.3700
4.4500
Dolar australijski Dolar australijski AUD2.58502.6470
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjski CAD2.88003.1700
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.2600
4.3700
Dolar amerykański Dolar amerykański USD
3.9400
4.0400
Korona czeska Korona czeska CZK
0.1660
0.1730
Funt brytyjski Funt brytyjski GBP
4.9800
5.0800
Frank szwajcarski Frank szwajcarski CHF
4.3600
4.4700
Dolar australijski Dolar australijski AUD2.5600 2.6900
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjski CAD2.8500 3.1800
Korona duńska Korona duńska DKK0.5150 0.5400
Korona szwedzka Korona szwedzka SEK0.3700 0.3850
Korona norweska Korona norweska NOK0.3300 0.3500
Dirham ZEA Dirham ZEA AED1.0400 1.1900
Juan chiński Juan chiński CNY0.5300 0.6350
Szekel izraelski Szekel izraelski ILS0.7500 1.0500
Jen japoński Jen japoński JPY0.0230 0.0310
Peso meksykańskie Peso meksykańskie MXN0.2450 0.2750
Lira turecka Lira turecka (10) TRY1.1500 1.6800
Hrywna ukraińska Hrywna ukraińska (100) UAH9.4000 10.3000
Lew bułgarski Lew bułgarski BGN2.2000 2.4400
Baht tajski Baht tajski THB0.1050 0.1300
Forint węgierski Forint węgierski (100) HUF1.0600 1.2300
Lari gruzińskie Lari gruzińskie GEL1.5000 1.7200
Lek albański Lek albański (100) ALL4.2500 4.8000
Lej rumuński Lej rumuński (100) RON85.0000 96.0000
Korona islandzka Korona islandzka ISK0.0240 0.0310
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.6500
Dolar amerykański USD
3.9300
4.8000
Korona czeska CZK
0.1000
0.1730
Funt brytyjski GBP
3.0000
5.1200
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor MAX w Żorach

Kantor MAX w Żorach

44-240 Żory
ul. Tadeusza Kościuszki 24

skupujemy wycofane banknoty

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Frank szwajcarski CHF8 Frank szwajcarski CHF8CHF84.39000.000
Anglia stary funt Anglia stary funtGBP4.94005.0900
Australia stary dolar Australia stary dolarAUD2.13003.5100
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK0.14900.1760
Kanada stary dolar Kanada stary dolarCAD2.55002.7600
Szwajcaria stary frank Szwajcaria stary frankCHF4.29004.5800
Forint węgierski Forint węgierskiHUF0.00650.0113
Funt Irlandii Północnej Funt Irlandii PółnocnejIEP4.76005.0900
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.88002.2000
Estonia korona Estonia koronaEEK0.22100.2650
Belgia frank Belgia frankBEF0.07500.1090
Korona słowacka Korona słowackaSKK0.08900.1550
Łotwa łat Łotwa łatLVL5.18006.2700
Litwa Lit Litwa LitLTL1.03001.2400
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT0.01300.000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Frank szwajcarski CHF8CHF84.16000.000
Anglia stary funtGBP4.88005.1000
Australia stary dolarAUD1.78003.8600
Czechy stara koronaCZK0.09900.1760
Kanada stary dolarCAD2.20003.0000
Szwajcaria stary frankCHF3.63004.6000
Forint węgierskiHUF0.00330.0114
Funt Irlandii PółnocnejIEP4.35005.1000
Niemcy MarkaDEM1.55002.2100
Estonia koronaEEK0.16600.2650
Belgia frankBEF0.06400.1100
Korona słowackaSKK0.10300.1580
Łotwa łatLVL4.50006.3300
Litwa LitLTL0.70001.2900
Słowenia tolarSIT0.01300.000
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Wymiana walut w Żorach

Nasza placówka w centrum miasta prowadzi wymianę walut w miejscowości Żory już od ponad 3 lat starając się spełniać oczekiwania i oferując najlepsze ceny kursów walut z możliwością negocjacji końcowego kursu. Kantor Żory spełnia oczekiwania współczesnego klienta i jest to gwarancja najkorzystniejszych kursów wymiany, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta, u nas zawsze najniższy spread, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze ceny.

Nasze atuty:

  • możliwa negocjacja ostatecznej ceny kursy kupna lub sprzedaży niezależnie od ilości wymienianej waluty,
  • wymiana przez rachunki bankowe bez wychodzenia z domu lub biura,
  • aktualnie w naszym kantorze w Żorach proponujemy wymianę 150 walut, w planach jest dodanie następnej grupy walut egzotycznych,
  • należymy do sieci kantorów MAX oferujące swoje usługi już ponad 25 lat co jest gwarancją najwyższej jakości obsługi.

Najpopularniejsze waluty wymieniane w naszym kantorze :

  • Euro (eur) - najważniejszą obecnie walutą i najczęściej również wymienianą w naszym kantorze jest waluta Unii Europejskie, kurs jest na bieżąco zmieniany na stronie przez naszego kasjera walutowego, kursy na stronie a w kantorze mogą się różnić dlatego proszę jednak pamiętać iż kurs końcowy zawsze ustalany jest przy okienku przez naszego pracownika lub telefonicznie - zapraszamy serdecznie do naszego lokalu wymiany walut.
  • Frank szwajcarski (chf) - kolejną ważną walutą szczególnie dla osób posiadających kredyt jest frank szwajcarski, również i w tym wypadku cena końcowa ustalana jest przez kasjera walutowego w trakcie transakcji przy okienku w placówce.
  • Dolar amerykański (usd) - następną walutą w liście najczęściej wymienianych w naszej placówce jest amerykański dolar, druga tuż po euro waluta cieszy się dużą popularnością szczególnie w okresie wakacyjnym oraz świątecznym.
  • Korona czeska (czk) - waluta naszych południowych sąsiadów jest czwartym najczęściej wymienianym środkiem płatniczym w naszej placówce, sprawdź naszą cenę kupna lub sprzedaży porównaj u konkurencji i zacznij zarabiać.
  • Funt brytyjski (gbp) - w gronie najpopularniejszych walut nie może oczywiście zabraknąć funta brytyjskiego, przedstawiony kurs jak wcześniejsze waluty posiada cenę hurtową i detaliczną która jest zależna do ilości wymienianej kwoty.
  • Dolar kanadyjski (cad) - kanadyjska waluta już nie jest tak często wymieniana jednak podana jest cena w detalu i hurcie.
  • Forint węgierski (huf) - również waluta Węgier sprzedawana jest i kupowana w dwóch cenach, sprawdź aktualny kurs w tabeli lub na stronie waluty.
  • Pełna lista walut dostępnych w naszym kantorze znajduje się na stronie
Lokalizacja kantoru
© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma