Aktualizacja : 2022-11-26 13:06:16
Ceny Hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6550
4.7100
Dolar amerykański Dolar amerykański USD
4.5000
4.5600
Korona czeska Korona czeska CZK
0.1890
0.1940
Funt brytyjski Funt brytyjski GBP
5.4150
5.4970
Frank szwajcarski Frank szwajcarski CHF
4.7450
4.8100
Dolar australijski Dolar australijski AUD3.02003.1100
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjski CAD3.34003.4300
Korona duńska Korona duńska DKK0.60000.6220
Korona szwedzka Korona szwedzka SEK0.42700.4370
Korona norweska Korona norweska NOK0.44500.4560
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Euro Euro EUR
4.6000
4.7600
Dolar amerykański Dolar amerykański USD
4.4500
4.6000
Korona czeska Korona czeska CZK
0.1880
0.1950
Funt brytyjski Funt brytyjski GBP
5.3600
5.5500
Frank szwajcarski Frank szwajcarski CHF
4.7100
4.8600
Dolar australijski Dolar australijski AUD2.9800 3.1500
Dolar kanadyjski Dolar kanadyjski CAD3.3000 3.4700
Korona duńska Korona duńska DKK0.6000 0.6300
Korona szwedzka Korona szwedzka SEK0.4200 0.4380
Korona norweska Korona norweska NOK0.4400 0.4590
Dirham ZEA Dirham ZEA AED1.2000 1.3900
Juan chiński Juan chiński CNY0.5950 0.6850
Szekel izraelski Szekel izraelski ILS1.2540 1.4440
Jen japoński Jen japoński (100) JPY3.1100 3.5000
Peso meksykańskie Peso meksykańskie (100) MXN18.5000 25.0000
Rubel rosyjski Rubel rosyjski RUB0.0500 0.0720
Lira turecka Lira turecka (10) TRY2.3000 2.8500
Hrywna ukraińska Hrywna ukraińska (100) UAH10.0000 11.3000
Lew bułgarski Lew bułgarski BGN2.3000 2.4600
Kuna chorwacka Kuna chorwacka HRK0.5000 0.6300
Baht tajski Baht tajski (100) THB12.5000 14.5000
Forint węgierski Forint węgierski (100) HUF1.0900 1.3000
Lari gruzińskie Lari gruzińskie GEL1.6500 1.8500
Lek albański Lek albański (100) ALL3.6000 4.6000
Lej rumuński Lej rumuński (100) RON91.2000 102.5000
Korona islandzka Korona islandzka ISK0.0300 0.0380
Ceny bilonów (USD dolar : banknoty 1 $)
WalutaKupnoSprzedaż
Euro EUR
3.0000
4.6500
Dolar amerykański USD
4.5000
4.7500
Korona czeska CZK
0.1000
0.1950
Funt brytyjski GBP
3.0000
5.7000
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kantor MAX w Żorach

Kantor MAX w Żorach

44-240 Żory
ul. Tadeusza Kościuszki 24

skupujemy wycofane banknoty

Wycofane baknoty ceny hurtowe
WalutaKupnoSprzedaż
Frank szwajcarski CHF8 Frank szwajcarski CHF8CHF84.61000.000
Anglia stary funt Anglia stary funtGBP5.24000.000
Australia stary dolar Australia stary dolarAUD2.91000.000
Dania stara korona Dania stara koronaDKK0.52000.000
Czechy stara korona Czechy stara koronaCZK0.13200.000
Japonia stary jen Japonia stary jenJPY0.02120.000
Kanada stary dolar Kanada stary dolarCAD2.68000.000
Norwegia stara korona Norwegia stara koronaNOK0.42000.000
Szwajcaria stary frank Szwajcaria stary frankCHF4.37000.000
Forint węgierski Forint węgierskiHUF0.00790.000
Niemcy Marka Niemcy MarkaDEM1.91000.000
Irlandia stary funt Irlandia stary funtIES5.05000.000
Estonia korona Estonia koronaEEK0.26900.000
Belgia frank Belgia frankBEF0.08800.000
Korona słowacka Korona słowackaSKK0.10900.000
Austria szyling Austria szylingATS0.24000.000
Łotwa łat Łotwa łatLVL5.71000.000
Litwa Lit Litwa LitLTL1.16000.000
Luksemburg frank Luksemburg frankLUF0.09000.000
Słowenia tolar Słowenia tolarSIT0.01700.000
Waluty wycofane z obiegu
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Frank szwajcarski CHF8CHF84.37000.000
Anglia stary funtGBP5.00000.000
Australia stary dolarAUD2.03000.000
Dania stara koronaDKK0.45000.000
Czechy stara koronaCZK0.12700.000
Japonia stary jenJPY0.02070.000
Kanada stary dolarCAD2.31000.000
Norwegia stara koronaNOK0.39000.000
Szwajcaria stary frankCHF3.80000.000
Forint węgierskiHUF0.00570.000
Niemcy MarkaDEM1.74000.000
Irlandia stary funtIES4.07000.000
Estonia koronaEEK0.19100.000
Belgia frankBEF0.08700.000
Korona słowackaSKK0.10500.000
Austria szylingATS0.33000.000
Łotwa łatLVL4.85000.000
Litwa LitLTL0.95000.000
Luksemburg frankLUF0.08800.000
Słowenia tolarSIT0.01700.000
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.

Wymiana walut w Żorach

Nasza placówka w centrum miasta prowadzi wymianę walut w miejscowości Żory już od ponad 3 lat starając się spełniać oczekiwania i oferując najlepsze ceny kursów walut z możliwością negocjacji końcowego kursu. Kantor Żory spełnia oczekiwania współczesnego klienta i jest to gwarancja najkorzystniejszych kursów wymiany, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta, u nas zawsze najniższy spread, dzięki czemu możemy zaproponować najlepsze ceny.

Nasze atuty:

  • możliwa negocjacja ostatecznej ceny kursy kupna lub sprzedaży niezależnie od ilości wymienianej waluty,
  • wymiana przez rachunki bankowe bez wychodzenia z domu lub biura,
  • aktualnie w naszym kantorze w Żorach proponujemy wymianę 150 walut, w planach jest dodanie następnej grupy walut egzotycznych,
  • należymy do sieci kantorów MAX oferujące swoje usługi już ponad 25 lat co jest gwarancją najwyższej jakości obsługi.

Najpopularniejsze waluty wymieniane w naszym kantorze :

  • Euro (eur) - najważniejszą obecnie walutą i najczęściej również wymienianą w naszym kantorze jest waluta Unii Europejskie, kurs jest na bieżąco zmieniany na stronie przez naszego kasjera walutowego, kursy na stronie a w kantorze mogą się różnić dlatego proszę jednak pamiętać iż kurs końcowy zawsze ustalany jest przy okienku przez naszego pracownika lub telefonicznie - zapraszamy serdecznie do naszego lokalu wymiany walut.
  • Frank szwajcarski (chf) - kolejną ważną walutą szczególnie dla osób posiadających kredyt jest frank szwajcarski, również i w tym wypadku cena końcowa ustalana jest przez kasjera walutowego w trakcie transakcji przy okienku w placówce.
  • Dolar amerykański (usd) - następną walutą w liście najczęściej wymienianych w naszej placówce jest amerykański dolar, druga tuż po euro waluta cieszy się dużą popularnością szczególnie w okresie wakacyjnym oraz świątecznym.
  • Korona czeska (czk) - waluta naszych południowych sąsiadów jest czwartym najczęściej wymienianym środkiem płatniczym w naszej placówce, sprawdź naszą cenę kupna lub sprzedaży porównaj u konkurencji i zacznij zarabiać.
  • Funt brytyjski (gbp) - w gronie najpopularniejszych walut nie może oczywiście zabraknąć funta brytyjskiego, przedstawiony kurs jak wcześniejsze waluty posiada cenę hurtową i detaliczną która jest zależna do ilości wymienianej kwoty.
  • Dolar kanadyjski (cad) - kanadyjska waluta już nie jest tak często wymieniana jednak podana jest cena w detalu i hurcie.
  • Forint węgierski (huf) - również waluta Węgier sprzedawana jest i kupowana w dwóch cenach, sprawdź aktualny kurs w tabeli lub na stronie waluty.
  • Pełna lista walut dostępnych w naszym kantorze znajduje się na stronie
Lokalizacja kantoru
© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma