Waluty świata

Aktualizacja : 2022-11-26 12:53:13
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Afgani afgańskieAfgani afgańskie AFN0.03170.0708
Dinar algierskiDinar algierski DZD0.02420.0513
Kwanza angolskaKwanza angolska AOA0.00580.0149
Florin ArubyFlorin Aruby AWG1.85492.7438
Dolar bahamskiDolar bahamski BSD4.51924.0263
Dinar BahrajnuDinar Bahrajnu BHD8.299115.8125
Taka bengalskaTaka bengalska BDT0.01950.0602
Dolar barbadoskiDolar barbadoski BBD1.64733.2511
Dolar BelizeDolar Belize BZD1.93822.2633
Boliviano BoliwiiBoliviano Boliwii BOB0.47780.6978
Pula BotswanaPula Botswana BWP0.17980.4322
Dolar BruneiDolar Brunei BND2.82094.8209
Frank burundyjskiFrank burundyjski BIF0.00100.0030
CFP FrankCFP Frank XPF0.02860.0436
Frank DżibutiFrank Dżibuti DJF0.01540.0345
Lilangeni EswatiniLilangeni Eswatini SZL0.14670.3607
Birr etiopskiBirr etiopski ETB0.11120.1420
Dolar fidżiDolar fidżi FJD1.33682.1203
Frank CFA Afryka Śr.Frank CFA Afryka Śr. XAF0.00450.0082
Frank CFA Afryka Zach.Frank CFA Afryka Zach. XOF0.00440.0091
Dalasi gambijskieDalasi gambijskie GMD0.04890.0759
Cedi GhanyCedi Ghany GHS0.21770.7947
Dolar gujańskiDolar gujański GYD0.01890.0222
Gulden antylskiGulden antylski ANG1.88992.8834
Quetzal gwatemalskiQuetzal gwatemalski GTQ0.49120.6421
Frank gwinejskiFrank gwinejski (100) GNF0.03330.0532
Lempira honduraskaLempira honduraska HNL0.14950.1759
Dinar irackiDinar iracki IQD0.00310.0031
Rial irańskiRial irański (100) IRR0.00770.0101
Peso kubańskiePeso kubańskie CUC3.84773.8477
Kip laotańskiKip laotański LAK0.00020.0004
Lesotho LotiLesotho Loti LSL0.22930.2713
Funt libańskiFunt libański LBP0.00140.0043
Libia dinarLibia dinar LYD0.89671.8891
Madagaskar ariaryMadagaskar ariary MGA0.00070.0013
Makau patacaMakau pataca MOP0.33930.4946
MWK0.00400.0050
Birma kiatBirma kiat MMK0.00170.0024
Mongolia tugrikMongolia tugrik MNT0.00080.0016
MZN0.05440.1041
Namibia dolarNamibia dolar NAD0.20270.2639
Nigeria nairaNigeria naira NGN0.01020.0102
NIO0.07650.1376
Pakistan rupiaPakistan rupia PKR0.01190.0251
RWF0.00330.0052
Salwador ColonSalwador Colon SVC0.52000.5200
Funt syryjskiFunt syryjski SYP0.00070.0027
Somoni tadzykistanuSomoni tadzykistanu TJS0.43130.4566
Panga tongijskaPanga tongijska TOP1.36611.8501
Dolar Trynidadu i TobagoDolar Trynidadu i Tobago TTD0.42560.7542
Szyling ugandyjskiSzyling ugandyjski UGX0.00050.0017
Urugwajskie pesoUrugwajskie peso UYU0.05730.2073
Vanuatu VatuVanuatu Vatu VUV0.02740.0405
Dolar Wschodnich KaraibówDolar Wschodnich Karaibów XCD1.26721.9672
Dolar Wysp SalomonaDolar Wysp Salomona SBD0.45440.5844
Kwacha zambijskaKwacha zambijska ZMW0.16270.4688
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma