Waluty świata

Aktualizacja : 2024-04-03 11:41:38
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Dinar algierskiDinar algierski DZD0.02170.0517
Kwanza angolskaKwanza angolska AOA0.00250.0124
Rial saudyjskiRial saudyjski SAR0.87561.2256
Argentyna pesoArgentyna peso ARS0.00390.0521
Dram armeńskiDram armeński AMD0.00860.0131
Florin ArubyFlorin Aruby AWG1.87972.4269
AZN2.23542.6861
Dolar bahamskiDolar bahamski BSD3.29344.3444
Dinar BahrajnuDinar Bahrajnu BHD6.911514.6013
Taka bengalskaTaka bengalska BDT0.01690.0579
Dolar barbadoskiDolar barbadoski BBD1.34533.0115
Dolar BelizeDolar Belize BZD1.85482.0242
Białoruś RubelBiałoruś Rubel (0) BYN0.00000.0000
BiH MarkaBiH Marka BAM2.14802.4180
Boliviano BoliwiiBoliviano Boliwii BOB0.41370.6337
Pula BotswanaPula Botswana BWP0.21010.4565
Real brazylijskiReal brazylijski BRL0.73750.9405
Dolar BruneiDolar Brunei BND2.18064.5383
CFP FrankCFP Frank XPF0.02700.0440
Peso chilijskiePeso chilijskie CLP0.00250.0054
Peso dominikańskiePeso dominikańskie DOP0.05650.0875
Frank DżibutiFrank Dżibuti DJF0.01260.0358
Funt egipskiFunt egipski EGP0.07160.1266
Lilangeni EswatiniLilangeni Eswatini SZL0.16910.3552
Birr etiopskiBirr etiopski ETB0.10380.1274
Dolar fidżiDolar fidżi FJD1.35861.8143
Peso filipińskiePeso filipińskie PHP0.05860.0836
Dalasi gambijskieDalasi gambijskie GMD0.03630.0633
Cedi GhanyCedi Ghany GHS0.17510.7521
Gibraltar funtGibraltar funt GIP3.67105.2410
Dolar gujańskiDolar gujański GYD0.01660.0193
Gulden antylskiGulden antylski ANG1.62592.5032
Quetzal gwatemalskiQuetzal gwatemalski GTQ0.46220.5818
Lempira honduraskaLempira honduraska HNL0.13000.1662
Dolar hongkońskiDolar hongkoński HKD0.42590.6064
Rupia indyjskaRupia indyjska INR0.04210.0590
Rupia indonezyjskaRupia indonezyjska (1000) IDR0.19610.3250
Dolar jamajskiDolar jamajski JMD0.01190.0492
Dinar jordańskiDinar jordański JOD5.23546.3312
KHR0.00050.0013
Rial katarskiRial katarski QAR0.76151.2932
Tenge kazachstańskieTenge kazachstańskie KZT0.00520.0111
Szyling kenijskiSzyling kenijski KES0.02640.0404
Kirgistan somKirgistan som KGS0.05170.0662
Peso kolumbijskiePeso kolumbijskie COP0.00080.0019
KMF0.00890.0089
Won południowokoreańskiWon południowokoreański (100) KRW0.28910.3961
Kostaryka colónKostaryka colón CRC0.00440.0250
Peso kubańskiePeso kubańskie CUC0.01103.0000
Dinar kuwejckiDinar kuwejcki KWD9.854816.6665
Kip laotańskiKip laotański LAK0.00010.0003
Lesotho LotiLesotho Loti LSL0.22940.2784
Denar macedońskiDenar macedoński MKD0.07090.0899
Madagaskar ariaryMadagaskar ariary MGA0.00070.0017
Makau patacaMakau pataca MOP0.35700.5237
MWK0.00130.0050
MVR0.20820.3582
Ringgit malezyjskiRinggit malezyjski MYR0.76561.0658
Dirham marokańskiDirham marokański MAD0.39050.5275
Rupia maurytyjskaRupia maurytyjska MUR0.07650.1365
lej mołdawskilej mołdawski MDL0.16980.2917
Mongolia tugrikMongolia tugrik MNT0.00070.0015
MZN0.04720.0970
Namibia dolarNamibia dolar NAD0.19590.2680
Nepal rupiaNepal rupia NPR0.01560.0458
Nigeria nairaNigeria naira NGN0.00270.0027
Dolar nowozelandzkiDolar nowozelandzki NZD2.45452.8745
Rial omańskiRial omański OMR8.746113.8727
Pakistan rupiaPakistan rupia PKR0.00860.0266
Paragwaj guaraniParagwaj guarani (1000) PYG0.57140.5871
Sol peruwiańskiSol peruwiański PEN1.11931.3715
Rand RPARand RPA ZAR0.19240.3027
RWF0.00230.0041
Republika Zielonego Przylądka EscudoRepublika Zielonego Przylądka Escudo CVE0.03750.0495
Salwador ColonSalwador Colon SVC0.46500.4650
Rupia seszelskaRupia seszelska SCR0.29120.4712
Dolar singapurskiDolar singapurski SGD2.83223.3322
Rupia lankijskaRupia lankijska LKR0.01260.0282
Surinam DolarSurinam Dolar (0) SRD0.00000.0000
Somoni tadzykistanuSomoni tadzykistanu TJS0.36600.3913
Dolar tajwańskiDolar tajwański TWD0.05910.1967
Szyling tanzańskiSzyling tanzański TZS0.00100.0023
Panga tongijskaPanga tongijska TOP1.18941.6735
Dolar Trynidadu i TobagoDolar Trynidadu i Tobago TTD0.14940.4394
Dinar tunezyjskiDinar tunezyjski TND1.28261.5228
Szyling ugandyjskiSzyling ugandyjski UGX0.00030.0015
Urugwajskie pesoUrugwajskie peso UYU0.05230.1958
Sum uzbeckiSum uzbecki (1000) UZS0.16110.4271
Vanuatu VatuVanuatu Vatu VUV0.02360.0438
Dong wietnamskiDong wietnamski (100) VND0.01140.0214
Dolar Wschodnich KaraibówDolar Wschodnich Karaibów XCD1.25311.8861
Dolar Wysp SalomonaDolar Wysp Salomona SBD0.37990.5228
Kwacha zambijskaKwacha zambijska ZMW0.03750.3475
Wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm
Kursy walut przedstawione na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i stanowią wyłącznie informację dla klientów. W przypadku braku waluty w kantorze, zostanie ona zamówiona.
© 1989 Kantor Żory
Informacje
Firma